باربری تهران

جابجایی بار داخل شهری تهران و جابجایی بار برون شهری را باید به دست یک شرکت امن فعال در حوزه باربری تهران سپرد. شرکت ها و موسسات زیادی در حال ارائه این خدمات هستند اما تعداد کمی از آنها بصورت رسمی و با مجوز در حال انجام فعالیت هستند. ما در مجموعه اتوبار تهران آسوده لیست بهترین شرکت های فعال حوزه باربری در پایتخت را در اختیار شما قرار می‌دهیم و همچنین شما را با تعرفه دقیق جابجایی بار در تهران و شهرستان آشنا خواهیم کرد تا سواستفاده های برخی موسسات نامعتبر را به حداقل برسانیم.

باربری تهران

معرفی خدمات قدیمی ترین باربری تهران

حمل اثاثیه درون شهری تهران​

حمل اثاثیه درون شهری تهران

متاسفانه همانطور که در بالاتر ذکر شد شرکت های حمل و نقل غیرمعتبر زیادی باعث بی اعتمادی مشتریان به فعالان این حوزه شده‌اند اما آسوده بار به شما اطمینان می‌دهد جابجایی های درون شهری از تهران به تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران را در کمترین زمان ممکن با تعرفه‌ای ثابت انجام دهد. منظور از تعرفه ثابت در نظر گرفتن تعرفه یکسان پشت تلفن و حین تسویه حساب است.

حمل اثاثیه از پایتخت به سایر شهرستان‌ها​

حمل اثاثیه از پایتخت به سایر شهرستان‌ها

یکی دیگر از خدمات باربری تهران حمل و جابجایی بار از پایتخت به تمامی شهرستان های ایران است. جابجا کردن بار شما در مبدا توسط خبره‌ترین کارگران انجام می‌شود و انتقال آن به مقصد توسط رانندگان پایه یک حرفه‌ای مجموعه با استفاده از کامیونت های VIP انجام می‌شود. ما امنیت وسایلتان را تضمین می‌کنیم و تمامی خسارات احتمالی را بر عهده می‌گیریم تا بتوانید با خیالی آسوده به آسوده بار اعتماد کنید.

قیمت باربری تهران برای جابجایی درون شهر

نرخ و تعرفه‌ای که در پایین قرار داده شده است بصورت کلی است. برای اطلاع از جزئیات بهتر است با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

نوع ارائهنرخ تعیین شده
کامیونت سه ساعته۹۰۰ هزار تومان
نیسان دو ساعته۵۰۰ هزار تومان
وانت  دو ساعته۳۰۰ هزار تومان
کارگر ساعتی۱۰۰ هزار تومان
پشتیبانی

خدمات باربری و اسباب کشی

برای درخواست مشاوره و رزرو بار با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۳۷۴۹۶۸

شماره باربری تهران و شرکت های فعال حوزه حمل بار

شرکتشماره تماسآدرس سایت
آسوده بار۰۲۱۸۸۳۷۴۹۶۸asodebar.ir
جابه جا بار۱۷۷۷jabejabar.com
باراست۰۲۱۸۸۳۹۵۸۰۴barast.com
حابار۰۹۰۱۸۳۱۲۲۲۲habar.ir
شهرستان بار۰۲۱۴۴۶۰۱۷۰۷shahrestanbar.ir
ایرانکس۰۲۱۵۵۲۰۴۰۰۶iranexco.com
تهران سعادت۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰tehransaadat.com

همه چیز در مورد باربری

فهرست محتوایی

فرایند اثاث کشی

فرایند جابجایی اثاثیه در هر شرکت حمل و نقلی ممکن است متفاوت باشد اما ما در بهترین باربری تهران یعنی آسوده بار حمل و نقل اثاث شما را در ۶ مرحله انجام می‌دهیم که در ادامه به ترتیب آن‌ها را برای شما شرح می‌دهیم.

این شش مرحله جابجایی که برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته‌ایم فقط برای راحتی شما است.

 1. مشاوره شبانه روزی رایگان
 2. رزرو بار در زمان دلخواه
 3. بسته بندی اثاثیه اختیاری
 4. چیدمان تخصصی بار
 5. حمل و انتقال بار در مبدا
 6. تخلیه بار در مقصد

فرایند اثاث کشی​

مشاوره شبانه روزی رایگان

مهم‌ترین بخش هر شرکت حمل و نقلی پشتیبانی آن است. پشتیبانی با پاسخگویی خود به سوالات شما باعث از بین بردن سردرگمی‌هایی که ممکن است پیش از شروع فرایند اثاث کشی رخ بدهد می‌شود.

ما در مجموعه آسوده بار همواره سعی بر ارائه بهترین پشتیبانی را داشته‌ایم. شما می‌توانید با تماس با شماره باربری تهران یعنی ۰۲۱۸۸۳۷۴۹۶۸ پاسخ تمامی سوالات و ابهامات خود را بصورت رایگان دریافت نمایید.

رزرو بار در زمان دلخواه

ممکن است شما جزو مشتریانی باشید که جابجایی بارتان را بخواهید در شب انجام دهید که طبیعتا در این حالت شرکت باربری تهران کمتری حاضرند این خدمات را ارائه دهند.

یا از چند روز قبل بخواهید کادر موردنظرتان برای جابجایی بار شما در همان روز و همان ساعت در مبدا شما حاضر شوند که در این موقعیت پشتیبانی ما به شما این اطمینان را می‌دهد تا جابجایی بار خود را برای زمان دلخواه خود رزرو نمایید.

بسته بندی اثاثیه اختیاری

دلیل نامگذاری اختیاری برای این تیتر از این جهت است که ممکن است برخی مشتریان تصمیم بسته بندی بار خود را نداشته باشند که در این حالت اتوبار تهران کاملا به تصمیم آن‌ها احترام می‌گذارد.

درصورتی که درخواست بسته بندی به ما داده شود، در این مرحله کارگران آموزش دیده این حوزه، بار شما را در کارتن های مخصوص خود بسته بندی خواهند کرد تا ایمنی کالای شما در بالاترین سطح خود حفظ شود.

بسته بندی وسایل آشپزخانه

چیدمان تخصصی بار

در مرحله بعدی بار و اثاثیه شما در اتاقک کامیونت توسط راننده باربری تهران بصورت حرفه‌ای چیده می‌شود تا هم ایمنی وسایل شما حفظ شود و هم از هزینه اضافی شما جلوگیری شود.

جلوگیری از هزینه در هنگام چیدمان از این جهت حائز اهمیت است که در صورتی که راننده در این زمینه حرفه‌ای عمل نکند، ممکن است شما به اضافه بار بخورید و مجبور به جابجایی بار خود با یک ماشین حمل بار دیگر شود.

حمل و انتقال بار در مبدا

در باربری تهران تمامی کارگران بصورت حرفه‌ای تحت شرایط خاص آموزش دیده‌اند تا تمامی وسایل شما را در امن ترین حالت ممکن جابجا کنند. کارگران ما هر نوع وسیله ای که دارید حتی وسایل سنگین مانند گاوصندوق و یخچال را برای شما جابجا می‌کنند.

تخلیه بار در مقصد

آخرین مرحله از فرایند اثاث کشی، تخلیه بار در مقصد است. ما در این مجموعه به شما تضمین می‌دهیم که تمامی فرایند ها را در کمترین زمان ممکن بدون اتلاف وقت انجام می‌دهیم.

در مورد کارگران باربری تهران

مجموعه شرکت اتوبار تهران در انتخاب کارگران خود دقت زیادی را به خرج داده است. بر خلاف سایر شرکت ها که هر نوع کارگری را برای جابجایی بار های خود به کار می‌گیرند، ما در این انتخاب وسواس زیادی به خرج داده‌ایم.

ما به خوبی اهمیت سلامتی وسایلتان را درک می‌کنیم و برای تامین امنیت آن‌ها ارزش زیادی قائل هستیم بنابراین سه ویژگی زیر را در انتخاب کارگران مجموعه خود لحاظ کرده‌ایم.

کارگران باربری تهران

اخلاق مدار

قبل از تخصص، ما به خصوصیات اخلاقی کارگران خود توجه داریم. به هیچ عنوان کارگری را انتخاب نمی‌کنیم که باعث اذیت مشتریانمان شود و از همین جهت کارگران اخلاق مدار در اولویت مجموعه هستند.

ما در مجموعه باربری تهران از خصوصیات اخلاقی تمامی کارگرانمان مطمئن هستیم و هیچگاه پیش نیامده است که مشتری از این موضوع گلایه‌مند شده باشد.

فیزیک بدنی

هر کارگر معمولی نمی‌تواند از پس کار سنگین حمل و جابجایی بار بر بیاید. بنابراین داشتن فیزیک بدنی را در این زمینه نمی‌توان انکار کرد. مهم‌ترین نکته در انتخاب کارگر باربری، توجه به فیزیک بدنی و جثه است که به هیچ عنوان نمی‌توان از آن صرف نظر کرد.

اتوبار تهران آسوده همواره توانمندی و قدرت بدنی کارگران خود را پیش از استخدام ارزیابی کرده است تا مشتریان عزیز با خیالی آسوده بتوانند به کارگران ما اعتماد کنند.

آموزش دیده

همانطور که در بالا اشاره شد هر کارگر عادی را نمی توان در کار حمل بار استخدام کرد. علاوه بر فیزیک بدنی که رکن مهمی در این انتخاب است، آموزش های جابجا کردن انواع وسایل و بار نیز در این زمینه بسیار حائز اهمیت است.

در آسوده بار هر کارگری که بخواهد استخدام شود ابتدا باید تمامی آموزش های لازمه را ببیند و سپس وارد عرضه حمل و جابجا کردن بار شود. ما تمامی فن و فوت های جابجا کردن انواع وسایل سبک و سنگین را آن‌هم در کوتاه‌ترین زمان! به کارگران خود آموزش می‌دهیم.

با تجربه

با توجه به نوع بار و حساسیت وسایل شما برایتان کارگر جوان یا باتجربه را انتخاب می‌کنیم که هر کدام از آن‌ها مزایایی برای جابجایی بار دارند. کارگر جوان با انرژی زیادی که دارد قطعا برای جابجایی بار های سبک بخصوص خرده بار بسیار گزینه مناسبی برای شما است.

از طرفی در بار های سنگین و جابجا کردن کالا های حساس قطعا نیازمند کارگری هستید که کاملا در این زمینه باتجربه باشد. در این شرکت هر نوع کارگری که لازم داشته باشید را می‌توانیم در اختیار شما قرار دهیم.

تفاوت شرکت های دربستی و خرده بار

شرکت های حمل و نقل فعال در تهران به دو دسته دربستی و خرده بار تقسیم می شوند. شرکت های دربستی بصورت اختصاصی فقط برای یک نفر بار را جابجا می‌کنند و سپس به سراغ رزرو بعدی خود می‌روند.

اما شرکت های خرده بار چندین قلم را از چند مشتری در نقاط مختلف جمع آوری می‌کند و سپس به سایر نقاط آن را ارسال می‌کند.

شرکت های حمل بار دربستی

برای ما خرده بار مناسب است یا دربستی؟

در صورتی که بار شما اثاث منزل است یا در کل حجم اثاثیه شما زیاد است قطعا دربستی گزینه مناسب تری است اما در صورتی که تعداد اقلام شما کمتر از ۱۰ تا است، باربری های خرده بار برای شما مناسب‌ترند.

نکته قابل توجه این است که اگر تعداد اقلام شما بیش از ۱۰ قلم است بهتر است ریسک نکنید و آن را به یک شرکت حمل بار دربستی مطمئن بسپارید.

خدمات آسوده بار دربستی است یا خرده بار؟

ماهیت شرکت ما دربستی است و تمامی خدماتی که در بالاتر ذکر شده اند بصورت اختصاصی فقط برای یک نفر انجام می‌شود و سپس به سراغ سفارش و رزرو بعدی می‌رویم.

وظایف شرکت در قبال شما

هر شرکت یا فردی که خدماتی را ارائه می‌دهد در برابر هزینه‌ای که دریافت می‌کند، تعهداتی دارد که باید در مقابل به آن عمل کند. شرکت های باربری تهران هم طبیعتا وظایفی در قبال شما دارند.

در ادامه تمامی این وظایف و تعهدات را ذکر می‌کنیم اما نکته قابل توجه این است که بدانید این وظایف طبق تعریف قانون و اتحادیه حمل و نقل کشور است و هیچ شرکت حمل باری نمی‌تواند از آن‌ها سرپیچی کند.

اعلام تعرفه بصورت کاملا شفاف

شرکتی که شعبه باربری در تهران دارد باید کاملا شفاف تمامی ریز هزینه‌ها را در هنگام رزرو بار در اختیار مشتریان خود قرار دهد و هیچگونه تغییر قیمتی در هنگام جابجایی نداشته باشد.

البته صداقت مشتری هم در هنگام رزرو بار و اعلام قیمت لازم است و درصورتی که گفته‌های مشتری با واقعیت مغایرت داشته باشد این شرکت حمل اثاثیه است که ‌می‌تواند درباره این موضوع شاکی باشد.

تامین و تضمین ایمنی وسایل

شرکتی که می‌خواهد بار شما را در قبال هزینه‌ای معین جابجا کند باید ایمنی آن را کاملا در نظر بگیرد. برخی از شرکت‌ها این تضمین ایمنی را از طریق خود و بعضی دیگر از طریق بیمه ارائه می‌دهند.

ما در مجموعه باربری آسوده تضمین می‌کنیم تمامی کارگران مجموعه کاملا حرفه‌ای بار شما را بدون هیچ مشکلی جابجا کنند اما در صورت خسارت، آن را هم از طریق خود و هم از طریق بیمه تضمین می‌کنیم.

ارائه بارنامه

شرکتی که در زمینه حمل و نقل فعالیت دارد باید به شما بارنامه معتبر و رسمی ارائه دهد. ارائه این بارنامه فقط با داشتن مجوز رسمی از اتحادیه باربری مقدور است.

برای جابجایی های درون شهری ارائه این بارنامه اختیاری و برای جابجایی های بین شهری ارائه این بارنامه توسط شرکت ذکر شده اجباری است.

ارائه بارنامه به مشتری

سخن پایانی درباره باربری تهران

ما در مجموعه باربری تهران کمال تشکر را از شما بازدید کننده محترم بابت مطالعه و افزایش سطح آگاهی داریم. در صورتی که از مطالب حوزه اتوبار تهران راضی هستید، برای ما نظر خود را قرار دهید و یا صفحه را برای دوستان خود به اشتراک بگذارید.

2 پاسخ

 1. محمد آریاکیا گفت:

  سلام خسته نباشین. متاسفانه شرکت های باربری سواستفاده زیادی از مشتریا میکنن از کجا میتونیم از این بابت مطمئن باشیم؟

  1. سلام ممنون از شما
   بله متاسفانه همینطوری هست که میگید
   قبل از انتخاب شرکت باربری خودتون بهتره اول به این موضوع نگاه کنید که آیا شرکت مربوطه مجوز داره ؟ علاوه بر اون از شرکت مربوطه تقاضای بارنامه کنید.
   بارنامه و مجوز تضمین قیمت رو به شما میدن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالات متداول در زمینه باربری تهران

خیر، شرکت باربری تهران علاوه بر جابجایی های درون شهری، بار های برون شهری یعنی از پایتتخت به سایر شهرستان ها را نیز انجام می دهد.

هزینه جابجایی به عوامل مختلفی مانند حجم بار، مکان مبدا و مقصد و… بستگی دارد که باید آن را از پشتیبانی شبانه روزی مجموعه بپرسید.

کارگرانی که در مجموعه ما فعالیت دارند همگی آموزش دیده این حوزه هستند و به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود خودتان وسایل سنگین را جابجا کنید.

تعرفه هر شرکتی متفاوت است اما ما به شما حرفه‌ای ترین کارگران حمل بار را با تعرفه ساعتی ۱۰۰ هزار تومان در اختیارتان قرار می‌دهیم.

تمامی کار های بیمه و بارنامه بار به عهده شرکت است و مشتری نیاز به هیچگونه اقدامی ندارد.

سوالات متداول باربری تهران

اشتراک گذاری صفحه

Facebook
Twitter
Reddit
LinkedIn
Pinterest
Telegram