باربری تهران به شهرستان

با وجود اینکه باربری های تهران به شهرستان رو به افزایش هستند اما تعداد کمی از آن ها این خدمات را در بالاترین کیفیت و با قیمتی مناسب ارائه می دهند. باربری تهران به شهرستان آسوده بار که از قدیمی ترین شرکت های فعال در حوزه جابجایی بار های بین شهری است، یکی از معدود باربری های تهران به شهرستان است که خدمات خود را همچنان با تعرفه های حداقلی ارائه می دهد. ما در زمینه باربری تهران و حمل بار به شهرستان به شما معتبرترین شرکت ها را نیز معرفی خواهیم کرد تا بتوانید مقایسه دقیقی را برای انتخاب خود داشته باشید و همچنین لیستی از قیمت باربری تهران به شهرستان را به شما برای شفاف سازی کامل ارائه می‌دهیم.

باربری تهران به شهرستان

مزایای انتخاب آسوده بار

بهره گیری از کامیونت های VIP

ما در این مجموعه با کنار گذاشتن خاور های بنز قدیمی، کامیونت های VIP و تندروی خود را در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهیم.

باتجربه‌ترین رانندگان

برای آسودگی خاطر در امنیت و سرعت جابجایی بارتان، باسابقه‌ترین رانندگان پایه یک کشور را برای خدمات رسانی به شما گرد هم آورده‌ایم.

کم‌ترین تعرفه

ما شرایط اقتصادی و وضعیت کنونی را درک می‌کنیم و کم‌ترین تعرفه را برای جابجایی‌های دربستی خود در نظر گرفته‌ایم.

لیست قیمت حمل بار دربستی به شهرستان

استانقیمت
تهران به همدان۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به کرمانشاه۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به اصفهان۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به سنندج۴.۲۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به مریوان۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به بانه۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به بیجار۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به دیواندره۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به دهگلان۴.۲۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به ساری۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به بابل۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به آمل۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به قائم شهر۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به چالوس۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به بابلسر۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به تنکابن۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به نوشهر۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به رامسر۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به محمود آباد۳.۸۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به نور۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به رشت۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به بندر انزلی۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به لاهیجان۴.۳۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به لنگرود۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به فومن۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به رودسر۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به گرگان۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به گنبد کاووس۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تهران به قم۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
پشتیبانی

خدمات باربری و اسباب کشی

برای درخواست مشاوره و رزرو نوبت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۳۷۴۹۶۸

لیست شرکت های فعال در حوزه حمل بار برون شهری

نام شرکتشماره تماس
آسوده بار۰۲۱۸۸۳۷۴۹۶۸
حابار۰۹۰۱۸۳۱۲۲۲۲
باراست۰۹۱۲۷۴۰۹۰۸۲
تهران سعادت۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰
اتو تهران۰۹۱۲۹۴۶۸۳۲۸
جهان پیمان بار۷۵۰۷۸۰۰۰
بارسنتر۸۸۶۱۶۵۲۳

همه چیز در مورد باربری تهران به شهرستان

فهرست محتوایی

معرفی کلی و شهر های تحت پوشش

آسوده بار در زمینه حمل و نقل اثاثیه از جمله اثاث منزل، شرکتی و… فعالیت دارد. فعالیت و سرویس دهی مجموعه فقط بصورت دربستی ارائه می‌شود و هیچ‌گونه خدمات خرده باری در مجموعه ارائه نمی‌شود. تمامی سعی ما در این راه برای نگه داشتن خدمات در بالاترین کیفیت خود است.

متاسفانه پوشش دهی شهر های کشور بصورت همگانی ارائه نشده است اما ما سعی کرده‌ایم بیشتر شهرستان‌های ایران عزیزمان را برای راحتی اکثر مشتریان تحت پوشش خود در آوریم. در ادامه به معرفی این مناطق بصورت کامل می‌پردازیم.

شهر های تحت پوشش باربری تهران به شهرستان

حمل و نقل بار به غرب کشور

باربری تهران به شهرستان آسوده بار فعالیت خود را برای حمل بار به غرب کشور از سال ۱۳۷۸ آغاز کرد و تا کنون بیش از ۴۰۰ جابجایی را از تهران به غرب کشور داشته است.

حمل و نقل اثاثیه از تهران به غرب ایران بصورت ویژه تری نسبت به سایر مناطق انجام می‌شود. از جمله استان هایی که بصورت کامل و ویژه شامل سرویس دهی مجموعه می‌شوند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کردستان
 • کرمانشاه
 • همدان
 • ایلام
 • آذربایجان غربی و شرقی
 • زنجان
 • اردبیل

حمل بار از تهران به شمال

در باربری تهران به شهرستان آسوده بار، مناطق شمالی کشور هم شامل پوشش دهی ویژه شرکت می‌شوند. جابجایی بار به این مناطق به دلیل شرایط آب و هوایی آن نیازمند رانندگان خبره‌ای می‌باشد که مجموعه ما از بهترین راننده های پایه یک در ایران برخوردار است.

ما در این مجموعه سعی در ارائه خدمات با پایین ترین تعرفه نسبت به تمامی ارائه کنندگان سرویس حمل و نقل در این منطقه را داریم. سه استان شمال کشور که خدمات حمل بار از تهران به تمامی شهر های آن را داریم:

 1. گیلان
 2. مازندران
 3. گلستان

جابجایی اثاثیه از پایتخت به شهر های مرکزی ایران

علاوه بر استان های شمالی و غربی کشور، آسوده بار خدمات باربری تهران به شهرستان خود را به شهر های مرکزی هم ارائه می‌دهد. مجددا لازم به ذکر است که تمامی این سرویس دهی ها در کم‌ترین تعرفه موجود ارائه می‌شوند.

از جمله استان هایی که از مناطق مرکزی ایران، آسوده بار در آن‌ها خدمت دهی دارد می‌توان به استان های زیر اشاره کرد:

 • قم
 • اصفهان
 • یزد
 • سمنان
 • مرکزی

جابجایی اثاثیه از پایتخت به شهر های مرکزی ایران​

حمل اثاثیه به شرق ایران

در مجموعه ما حمل اثاثیه از تهران به شهرستان های شرق هم ارائه می گردد اما هزینه حمل و نقل به این استان‌ها مقداری شمال هزینه بیشتری به دلیل مسافت های طولانی و استهلاک زیادی که به ماشین حمل بار وارد می‌کند، شامل می‌شود.

استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی شامل خدمات می‌شوند اما سرویس دهی بصورت محدود تری انجام می‌شود و برای اطلاع دقیق نیاز به تماس با پشتیبانی مجموعه دارید.

حمل بار از تهران به جنوب کشور

متاسفانه در حال حاضر سرویس دهی به جنوب کشور بجز استان های فارس و کرمان مقدور نیست.

عوامل موثر در قیمت باربری تهران به شهرستان

عوامل زیادی در تعیین نرخ جابجایی و باربری تهران به شهرستان وجود دارند اما بطور کلی دو عامل نقش پررنگ تری در این تعیین نرخ دارند که شامل مسافت و نوع ماشین می‌شود.

ما در مجموعه بهترین باربری تهران به شهرستان یعنی آسوده بار همواره سعی در درک حال و شرایط اقتصادی مردم داشته‌ایم و از این جهت همواره سعی در ارائه کم‌ترین تعرفه ممکن در جابجایی‌هایمان را داشته‌ایم.

مسافت در تعیین نرخ حمل بار به شهرستان

شاید مسافت در جابجایی های درون شهری نقش موثری نداشته باشد اما در حمل و نقل برون شهری نقشی پررنگ تر از آنچه که تصور می‌کنید را دارد! مسافت اصلی ترین عامل تعیین قیمت باربری تهران به شهرستان است.

ما در این مجموعه به دلیل استهلاک و حتی گاها ضرر هایی که مسافت های دور به ماشین های حمل بار وارد می‌کنند، ناچارا از ارائه خدمات به برخی از استان های دور دست مانند استان های جنوبی امتناع کرده‌ایم.

مسافت در تعیین نرخ حمل بار به شهرستان​

نوع ماشین در تعرفه گذاری جابجایی اثاثیه به شهرستان

منظور از نوع ماشین تفاوت بین کامیونت و وانت نیست بلکه تفاوت بین کامیونت ها است. واضح است که تعرفه کامیونت و وانت تفاوت بسیار زیادی دارد اما خود نوع کامیونت ها هم تاثیر زیادی در قیمت دهی دارند.

به عنوان مثال کامیونت های قدیمی نظیر بنز به دلیل بهینه نبودن، استهلاک بسیار بالایی در عین سرعت پایین دارند که باعث افزایش قیمت بیهوده می‌شوند. در شرکت باربری آسوده تمامی کامیونت های ارائه شده VIP ، بروز و تندرو هستند.

تفاوت باربری های حمل خرده بار و دربستی به شهرستان

در هنگام انتخاب باربری مورد نظر خود، ابتدا به این نکته توجه نمایید که آیا شرکت حمل و نقل مدنظر شما فعالیت دربستی دارد یا خرده بار؟ بی توجهی به این موضوع می‌تواند ضرر مالی بسیار زیادی را به همراه بیاورد.

پیش از انتخاب خود، حجم بار خود را بررسی نمایید. آیا وسایلی که می‌خواهید جابجا کنید در حد چند قلم کالا است؟ و یا اینکه حجم وسایل و اثاثیه شما بالاست؟ برای اینکه انتخاب خود را نهایی کنید با ما همراه باشید.

حمل خرده بار به شهرستان

شرکت های حمل خرده بار به شهرستان تعرفه های خود را بیشتر بر اساس وزن بار به مشتری ارائه می‌دهند. حال تصور کنید که بار شما در حد یک یخچال یا یک دست مبلمان باشد. آیا به صرفه است که برای جابجایی آن یک ماشین حمل بار دربست بگیرید؟ قطعا خیر!

اغلب شرکت های باربری تهران به شهرستان که بصورت خرده بار فعالیت دارند با نام پایانه باربری شناخته می‌شوند که هم‌اکنون تعداد آن‌ها بسیار زیاد شده است و شما مشتری عزیز در صورت نیاز می‌توانید به یکی از شرکت‌هایی که در این زمینه دارای مجوز است، مراجعه نمایید.

حمل بار دربستی به شهرستان

اگر اثاثیه شما پر حجم است و به عنوان مثال در حد یک اثاثیه منزل کامل است، در این حالت قطعا به صرفه نیست که تعرفه بار شما بصورت وزنی حساب شود. در این حالت اغلب مشتریان به سراغ شرکت های دربستی که به شرکت باربری حمل اثاث معروف هستند، می‌روند.

آسوده بار هم که از فعالان زمینه باربری تهران به شهرستان است، خدمات خود را بصورت دربستی به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. باید توجه شود که در حمل بار دربستی هم به اعتبار و مجوز شرکت مربوطه توجه شود که ما در این زمینه دارای مجوز رسمی هستیم.

بسته بندی بار شهرستان

بسته بندی اثاث منزل یکی از مراحل جابجایی اثاثیه است که انجام درست آن نقش موثر و زیادی در تامین امنیت وسایل دارد. جابجایی بار شهرستان برخلاف بار درون شهری دارای ریسک های زیادی است و از این جهت باید به ایمنی وسایل توجه زیادی شود.

هر چند که ما در آسوده بار چیدمان تمامی بار و اثاث شما را با بیشترین دقت انجام می‌دهیم و در هنگام حمل و نقل بار هم از کارگران باتجربه در این زمینه استفاده می‌کنیم، اما باز هم پیشنهاد می‌کنیم حتما بسته بندی وسایل خود را به کارگران متخصص ما در این زمینه بسپارید.

بسته بندی بار شهرستان

اهمیت سابقه راننده در جابجایی بار به شهرستان

بسیاری از مشتریان در هنگام تماس با شرکت باربری تهران به شهرستان اصلا در مورد سوابق رانندگان آن سوالی نمی‌پرسند! واضح است که موضوع سابقه رانندگان اهمیت بسیار زیادی در انتخاب شرکت حمل بار دارند.

تمامی رانندگانی که در شرکت ما ارائه خدمات می‌کنند دارای سابقه‌ای حداقل ۱۰ سال در این زمینه می‌باشند. همچنین لازم به ذکر است که تمامی آن‌ها دارای گواهینامه پایه یک هستند و دارای کارت عضویت در ناوگان حمل و نقل کشور را می‌باشند.

اشتباهات رایج در هنگام جابجایی بار برون شهری

حمل و نقل برون شهری یک پروسه پر دردسر است که اگر دقت لازم را پیش از انجام آن به خرج ندهید، ممکن است دچار ضرر های مالی سنگینی شوید.

هماهنگی دیرهنگام با شرکت حمل بار

ما در این مجموعه در هر لحظه از شبانه روز آماده سرویس دهی هستیم اما گاها به دلیل درخواست زیاد ممکن است کسی که در آخر هفته تماس می‌گیرد و بخواهد بار خود را نیز برای همان آخر هفته رزرو کند، نتوانیم پاسخگوی درخواست مشتری خود باشیم.

بنابراین حتما پیشنهاد می‌شود که روز جابجایی را با توجه به برنامه های کاری خود و خانواده، از ماه قبل آماده کنید و همچنین رزرو بار خود را از هفته قبل از آن با شرکتی که سرویس حمل و نقل را ارائه می‌دهد، هماهنگ کنید.

شرکت حمل بار به شهرستان

سخن پایانی درباره باربری تهران به شهرستان

ما در مجموعه باربری تهران به شهرستان آسوده همواره سعی در سرویس دهی سریع و تحت پوشش قرار دادن تمامی استان های ایران را داریم. امیدواریم که مطالب فوق برای شما مفید واقع بوده باشد. از شما بابت مطالعه آن سپاسگزاریم و امیدواریم با نظردهی و اشتراک گذاری آن به ما دلگرمی دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالات متداول در زمینه باربری تهران به شهرستان

کامیونت های VIP که باربری تهران به شهرستان آسوده بار در اختیار دارد، توانایی حمل و جابجایی بار شما را تا دور دسترس ترین نقاط ایران را نیز دارند.

فرایند بیمه بار های بین شهری بصورت الزامی بوده و صفر تا صد آن به به عهده شرکت ما می باشد.

بارنامه برگه‌ای رسمی است که در آن نام صاحب بار و شرکت ارائه دهنده و همچنین نوع و ارزش بار آورده شده است که اهمیت زیادی دارد.

ما در مجموعه باربری آسوده تمرکزمان بر جابجایی بار با کامیونت است اما در صورت درخواست مشتری وانت هم برای جابجایی بین شهری ارائه می‌شود.

به بار های غیر دربستی که توسط چند نفر رزرو می‌شوند، خرده بار می‌گویند که در آسوده بار این سرویس ارائه نمی‌شود.

سوالات متداول در زمینه باربری تهران به شهرستان

اشتراک گذاری صفحه

Reddit
Twitter
WhatsApp
Facebook
LinkedIn